Thursday, June 30

यस्तो ब्रा बन्यो जुन माया गर्ने मान्छेको हातबाट मात्र खुल्छ (भिडियो सहित)

November 7, 2020 1386

जापानको एक भित्रि वस्त्र बनाउने एक कम्पनीले यस्तो आविष्कार गरेको छ, जसबाट साचो माया प्रिती छुट्टाउन सकिन्छ । एक कम्पनीले यस्तो ब्राबाट साचो माया पत्ता लगाउन सकिन्छ । यो ब्रा उसको हातबाट मात्र खुल्छ, जसले साचो माया गर्छ ।

‘ट्रु माया टेस्टर ब्रा’ नामको यस ब्रामा सेन्सर फिट गरिएको छ, जुन ब्लुटुथको माध्यमबाट स्मार्टफोनमा कनेक्ट गरिन्छ । यो सेन्सरले महिलाको मुटुको गति पत्ता लगाउछ र मोबोइल एपलाई सन्देश पठाउँछ । यदि महिला कुनै व्यक्तिसँग खुशी वा उत्साहित भएमा यो ब्रा अटोमेटिक खुल्छ ।

कम्पनीको अनुसार, जब महिला मायामा उत्साहित हुन्छिन, उनको उत्तेजना अन्य उत्तेजना भन्दा फरक हुन्छ । कम्पनीले बकाइदा एक भिडियो जारी गर्दै यस कुराको ट्रायल गरेको छ, ब्रा ले कुन तरिकाले काम गर्छ भनेर स्पष्ट देखाइएको छ । महिलाले आफ्नो साचो माया भेटेमा उनको मुटुको धड्कन फरक हुन्छ । उक्त ब्रा ले मुटुको धड्कन अनुसार पहिचान गर्छ ।

मुटुको डिभाइसको सम्बन्ध सिधै मोवाइलसँग गरिएको छ, जहाँ धड्कन देख्न सकिन्छ । अन्य कुनै पनि प्रकारले मुटु धड्किदा यो ब्रा खुल्दैन । ब्रा सर्पिङ गर्ने समयमा वा मन पर्ने खानाको क्रममा उत्साहित हुँदा नखुल्ने कम्पनीको दाबी छ । कसैले पनि यो जबरजस्ती खोल्न सक्दैन । एजेन्सी

प्रतिकृया दिनुहोस्