Tuesday, May 24

कलेज पढने युवतीको फेरि भाइरल भयो लाज लाग्दोमर्दो भिडियो

November 7, 2020 1752

यो घटना दैलेख मा भएको हो घरमा कोहि नहुदा प्रेमिकाले आफ्नो प्रेमी बोलाएर यस्तो हर्खत परे पछि अहिले यो भिडियो किनै भाइरल भएको छ भिडियो अन्तिम मा छ हेर्नू होला । यो पनि आफ्नो यौ’नांग चलाई यन आनन्द लिने क्रियालाई हस्तमैथुन भनिन्छ । प्रायः हातको प्रयोग गरिए पनि यसका लागि विभिन्न वस्तु, साधन वा खेलौना सेक्स टोइज पनि प्रयोग गर्न थालिएको छ । चाँडै र सजिलै सिक्ने भएकाले किशोरहरूलाई हस्तमैथुनको लत लाग्छ ।

विश्वमा ९० प्रतिशत पुरुष र ६० प्रतिशत महिलाले हस्तमैथुन गर्ने गरेका छन् । हस्तमैथुन गर्नाले मुखमा दा’ग आउने, आँखा कमजोर हुने, दुब्लाउने, नपुंसक हुने, शीघ्र पतन हुने, विवाहपछि यौन सन्तुष्टि नमिल्ने भ्रम छन् । ह’स्तमैथुन यति नै पटक गर्न मिल्छ भन्ने यकिन छैन ।यो व्यक्ति विशेषको यौ’नेच्छामा भर पर्छ । यौ’नेच्छा शान्त पार्न मद्दत गर्ने वैकल्पिक बाटो ह’स्तमै’थुन प्राकृतिक कुरा हो । यसलाई पापकर्म मान्नुहुदैन । यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

प्रतिकृया दिनुहोस्