Thursday, May 19

प्रधानाध्यापक र शिक्षिकाले कक्षाकोठा भित्र गर्यो अश्लिल क्रियाकलाप भिडियो बाहिरियो (भिडियो सहित)

November 8, 2020 1251

एजेन्सी । लकडाउनपछी विद्यालय खुल्न नपाउदै कक्षा कोठामा यौ’न ली’ला, सर्वत्र भाईरल बनीरहेको यो भिडियो !! प्रेम सबैले गर्छन् । तर प्रेममा परियो भन्दैमा जहाँ पायो त्यहि मस्ती गर्न खोज्दा लाज मर्दोमा परिन्छ पनि ।

यस्तै भएको छ एक सरकारी विद्यालयका हेड सरलाई । यो कुनै एडल्ट फिल्मको दृष्य होइन । यो लाज मर्दो भिडियो एक सरकारी स्कुलको कक्षा कोठाको हो । भिडियोमा कक्षा कोठा भित्रै प्रधानाध्यापक र एक शिक्षिका अश्लील हर्कत गरिरहेका देखिएका छन् । गुजरातको दाहोद जिल्लाको संजेली क्षेत्रको बताइएको छ । यो भिडियो कसैले पछाडिबाट खिचेर भाइरल बनाई दिएको थियो । भाइरल भिडियोको विषयमा शिक्षा अधिकारी र शिक्षा मन्त्रीसँग उजुरी गरिसकिएको बताइएको छ । भिडियो सार्वजनिक भएपछि स्थानीय आक्रोशित छन् !*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ****

प्रतिकृया दिनुहोस्