Friday, December 3

सुसान्त राजपुतकि प्रमिका रिया चक्रवर्ती फेरी चर्चामा, सलमान खानले दिए यस्तो अनौठो अफर, सबै चकित

September 29, 2021 177

गत वर्ष अभिनेता सुशान्त सिंह राजपुतको मृत्युपछि चर्चामा आएकी अभिनेत्री रिया चक्रवर्ती फेरि चर्चामा छिन्। भारतीय मिडियाका अनुसार उनी सलमान खानको शो बिग बोस १५ को हिस्सा बन्न सक्छिन्। वास्तवमा, भर्खरै रिया अंधेरीको एक स्टुडियो बाहिर देखिएकी थिइन्, जस पछि उनी यस सिजन बिग बोस घर को सदस्य बन्न सक्ने अनुमान गरिएको हो ।

तर, यसबारे कुनै आधिकारिक पुष्टि भइसकेको छैन। तर, यो खबर रिया स्टुडियो बाहिर देखे पछि मात्र पुष्टि भएको मानिन्छ। मिडिया रिपोर्टका अनुसार, यो उही स्टुडियो थियो जहाँ बिग बोस १५ को कन्फर्म प्रतियोगी तेजस्वी प्रकाश र पूर्व बिग बोस प्रतियोगी दलजीर कौर देखिएका थिए। यस्तो स्थितिमा, जब रिया यस स्टुडियो बाहिर देखीएपछि उनी पनि, यो बिग बोस १५ संग जोडिएको निश्चित भएको हो ।

बिग बोस १५ को शुरुवात को खबर संगै, मानिसहरु यसमा आउने प्रतियोगीहरु को बारे मा बिभिन्न अनुमान लगाईरहेका छन्। धेरै कलाकारको नाम हर दिन बाहिर आउँदै छ । यसै बीच, शो को प्रक्षेपण कार्यक्रम को दौरान, कलर्स च्यानल यस रियालिटी शो मा उपस्थित हुन को लागी केहि प्रतियोगीहरुको नाम घोषणा गरेको थियो।

च्यानलले दिएको जानकारी अनुसार, निशांत भट्ट र शमिता शेट्टी, जो यस शो मा बिग बोस ओटीटी को पहिलो र दोस्रो रनर अप थिए, अब यसको टेलिभिजन संस्करण को एक हिस्सा हुनेछन्। यस बाहेक, टिभी अभिनेत्री डोनाल बिष्ट र बिग बोस १३ फेम असीम रियाजका ठूला भाई उमर रियाज पनि यस सिजन सदस्यको रुपमा बिग बोस हाउसमा प्रवेश गर्ने छन्।

यस्तै यसमा प्रतीक सहजपाल को नाम सामेल छ । राखी सावन्त का पति रितेश बिग बोस मा भाग लिने प्रतियोगीहरु मध्ये दोस्रो नाम हो। यस बाहेक, करण कुन्द्रा र तेजस्वी प्रकाश को नाम पनि शो मा सामेल छन्।

प्रतिकृया दिनुहोस्