Wednesday, July 6

घरमा रोप्नुहोस् यो बिरूवा, जसमा हुन्छ धनतान्ने चुम्बक जस्तै शक्ति

November 15, 2021 207

काठमाडौँ । संसारका सबै चीजहरू ऊर्जाको साथ जोडिएको छ र वरपरको उर्जाले हाम्रो जीवनलाई पनि असर गर्दछ । वास्तुशास्त्रमा त्यस्ता धेरै उपायहरू उल्लेख गरिएको छ, जुसले घरमा सकारात्मक उर्जा ल्याउँदछन् र सुख, समृद्धि र शान्ति कायम गर्दछन् ।

वास्तुमा हरेक बोट बिरुवाको आफ्नै महत्व हुन्छ । केही बोटहरूले घरबाट नकारात्मक उर्जा हटाउँछन्, त्यसपछि त्यहाँ केही बोटहरू हुन्छन् जसले घरमा पैसाको अभाव हुन दिँदैनन् । धेरैलाई पैसाको लागि मनी प्लान्ट स्थापना गर्ने बारे थाहा हुन्छ, तर अर्को प्लान्टलाई पैसाको लागि वास्तुमा भनिएको छ । यसलाई क्रासुलाको बिरुवा भनिन्छ ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

यसको पूरा नाम क्रासुला ओभाटा हो । यसलाई जेड ट्री, मैत्री रूख, भाग्यशाली रूख र पैसाको रूख पनि भनिन्छ । वास्तुमा क्रासुलाको बोटलाई धन सम्पत्ति पनि भनिन्छ । त्यहाँ क्रासुलाको बिरुवा रोप्नको लागि सही दिशा पनि छ । किनकी गलत दिशामा लगाइएको यस बोटले पैसाभन्दा नोक्सान निम्त्याउन सक्छ ।

क्रासुलाका पातहरू बाक्लो तर धेरै नरम हुन्छन् । यो बोट एकदम छिटो फैलिन्छ । यसको पातहरू हल्का हरियो र हल्का पहेंलो रंगका हुन्छन् । यस बोटलाई धेरै घामको आवश्यकता पर्दैन । यो छायाँमा बढ्छ । वसन्त ऋतुमा, यसमा साना सेता वा गुलाबी फूलहरू फूल्छन्, जुन हेर्नको लागि धेरै सुन्दर देखिन्छ ।

क्रासुलाको बोटपनि सुन्दर देखिन्छ । यसको पातहरू धेरै बलियो र लचिलो हुन्छन् । क्रासुलाको बोटलाई पनि धेरै हेरचाह आवश्यक पर्दैन । त्यसैले तपाईं यसलाई सजिलै घरमा राख्न सक्नुहुनेछ । यस बोटको बारेमा सबैभन्दा राम्रो कुरा यो चाँडै सुक्दैन। हप्तामा दुई वा तीन पटक पानी हाल्नु पर्याप्त छ । यस बोटले धेरै ठाउँ लिँदैन, त्यसैले यो साना भाँडामा पनि रोप्न सकिन्छ।

वास्तुशास्त्रकाअनुसार क्रासुलाको बोटले घरमा सकरात्मक उर्जा बढाउँदछ । यस बोटलाई राख्दा घरमा धनसम्पत्ति बढ्ने विश्वास गरिन्छ । यस बोटले घरतर्फ धन ल्याउँदछ । यदि पैसा तपाईंको घरमा धेरै समय बस्दैन भने तपाईं क्रासुला पनि लगाउन सक्नुहुन्छ।

प्रतिकृया दिनुहोस्