Tuesday, May 24

स्त’न खे’लाउदै यि युवतीले टिकटक भिडियो बनाए पछि सामाजिक संजालमा निकै भयो भाइरल ! हेर्नुहोस भिडियो

November 13, 2020 1430

सुन्दर यु’वतीले स्त’न खे’लाउदै टिक-टक भिडियो बनाए पछि सामाजिक संजालमा भाइरल !एउटि सुन्दर युवतीले स्त’न खेलाउ”दै टि’क-टक भिडियो बना’ए पछि सा”माजिक संजाल’मा भाइरल’ भएको छ । कतिपय मानिसहरुले अ’ण्डालाई फ्रिजमा राख्ने गरेको छ । प्रायः सधै खाइरहनुप”र्ने भएकाले हामी दैनिक अण्डा किन्नुपर्ने झन्झटबाट मुक्तिका लागि त्यसलाई फ्रिजमा स्टोर गरेर रा’ख्ने गर्दछौँ । फ्रिज’मा अण्डा राख्नाले त्यो फ्रेस हुन्छ भन्ने मान्यता रहदै आए’को छ । तर हालैमा भएको अध्ययनले फ्रिज’मा राखेको अण्डा प्रयोग नगर्न दाबी गरेको छ ।मान्छे ‘भाइरल हुनको लागि के के गर्न पछि पर्दैनन् । यी यु’वतिले भा’इरल हुनकै लागि यस्तो ‘ह’र्कत गरेकी छ्न । यु’वती भिडियोमा अ’र्धन’ग्न भएर अ’श्लिल ह’र्कत गर्दै छिन ।

**** भिडियो हेर्न ?️यहाँ क्लिक गर्नुहोला ***

प्रतिकृया दिनुहोस्