Monday, September 20

मले’सिया बाट फे’रि बा’हिरियो यि जो’डि’को हेर्नै नसक्ने भिडियो (हेरौं भिडियो)

November 14, 2020 967

 

यो घटना केही दिन अघि मात्र भारत मा भएको हो यो भिडियो अहिले निकै नै भाइरल हुदैछ । बाकी भिडियो हेर्नुहोस । हामी घरमा अथवा कोठामा ए’क्लै भयौं भने के ग’र्छौं रु टिभी हेर्छौं, पा’र्टी गर्छौं अथवा मो’ज म’स्तीका अन्य केही वि’कल्पहरु । तर के’टीहरु घ’रमा ए’क्लै हुँदा के गर्छन् होला ? यस्ता छन् केही केटीका बारे रो’चक त’थ्यहरु जब घरका सदस्यहरु बाहिर जान्छन् या एक्लै हुन्छन् उनीहरु आफूलाई मिनी फेशनका रुपमा लिन्छन् । आफूले पछिल्लो समय किनेका नयाँ–नयाँ कपडाहरु लगाउँछन् । त्यो उनीहरुको परीक्षण हो । एक्लै भएको मौ’कामा उनीहरु परिवारका सामु हेर्न अ’सहज हुने टिभी शोहरु हेर्ने गर्छन् । यसैबिच यति दुबई म रहेकी यी नेपाली युवतिले यस्तो भिडियो सार्वजनिक गरिन जस्ले गर्दा सबै अचम्मित भए । ****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****

प्रतिकृया दिनुहोस्