Tuesday, November 30

“परी तामाङले आफ्नो मूल्य ५० हजारसम्म भनि लाईभमा गरिन एस्तो हर्कत (भिडियो सहित)”

November 14, 2020 582

बिभिन्न’ यु ट्युव च्यान’ल मार्फत उत्ताउला र अरा’जक अन्तरवार्ता दिए’र चर्चा कमाएकी नाम हो परि तामाङ । एउटा युटुवच्यानल मार्फत आफु’ले एक रातको ५० हजार सम्म लिने गरेको बताए पछि उनको चर्चा झन चुलीएको ‘थियो । उक्त कुरा बताएपछि तामाङलाई सामाजिक संजालमार्फत गालीको बर्षा समेत भएको थियो ।

विभिन्न युट्युव च्यानलमा उत्ताउला ‘अन्तरवार्ता’ दिने तामाङ’को पोर्न भिडियो सार्वजनिक भएको हो । चलेका पो”र्न’ साइ’टले परी तामाङको ना’मबाट उक्त भिडियो तानेर आफ्नो साइटमा राखेका छन् । परि तामाङ’ नेपाली पो”र्न” स्टार परी तामाङ नेपाली काण्, परी तामाङ विथ रियल ब्रदर टाइटलमा उक्त भिडियो भाइरल भएको थियो ।

उक्त पोर्न भि’डियो अन्य विश्यविख्यात साइटले पनि तान्न थालेका छन् । उनले केही युट्युव च्यानलमार्फ’त अन्यथा नलिन आग्रह गर्दै आफु र प्रेमी”बीचको सम्बन्ध रहेको बताउँदै’ माफी समेत मागेकी छ’न् । आफ्नो सानो गल्तीका कारण आफ्ना प्रेमीले’ दुख दिएको याचना गर्दै उनले आफ्ना मुटुरोगी भाईको माया गर्ने पनि बताएकी छन् ।

उनले’दिएका बिभिन्न अ’न्र्तबाताको भिडियो यु टयुवमा छ्या’पछ्या’पती ‘मात्रामा रहेको पनि छ । बिभिन्न यु ट्युव च्यानल मार्फत उत्ताउला र अराजक अन्तरवार्ता दि’एर चर्चा कमाएकी नाम हो परि तामा’ङ । एउटा युटु’वच्यानल मार्फत आफुले एक रातको ५० हजार सम्म लिने गरेको बताए पछि उनको चर्चा झन चुलीएको थियो । हेर्नुहोस परी तामाङको भिडियो

प्रतिकृया दिनुहोस्