Thursday, June 30

कम समयमै के’टीलाई सम्ब’न्धको लागी कसरी मनाउने हेर्नुहोस (भिडियोसहित)

November 14, 2020 679

शा’री’रिक सम्ब’न्धलाई प्राकृतिक आवश्यकता मानिने गरिन्छ भने शा’रीरि’क सम्बन्धलाई प्राकृति’कलाई एकीकृत राख्ने एक प्रक्रियाको रुप धेरैले वर्णन गर्ने गरेका छन्। धार्मिक आस्था अनुसार पनि शा’रीरि’क स’म्बन्धलाई प्राकिर्तिक अपरिहार्यताको रुपमा बताउने गरिन्छ। तर शारीरिक स’म्बन्धको लागि हिन्दु धर्मको छुट्टै विश्वास गर्ने गर्छ।शास्त्रका अनुसार शा’रीरिक सम्ब’न्ध पछि बस्न गएको ग’र्भ मा रहेको बच्चा कस्तो हुन्छ भने ग’र्भ उपनिषदको माध्यमबाट जान्न सकिने कुरा उल्लेख गरिएको छ। धार्मिक शास्त्र अनुसार हप्ताका केहि तिन दिन शा’रीरिक सम्ब’न्ध बनाउनको लागि शुभ मानिने गर्दैन। यी तीन दिनहरुमा शा’रीरिक स’म्बन्ध राख्न र ग’र्वधा’रण गर्नको लागि शुभ मानिंदैन। ,..*** यो समाचारको पूरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

प्रतिकृया दिनुहोस्