Friday, December 3

“बिदेशमा पढ्न गएकि एक नेपाली केटी हिन्दी बोल्ने केटासङ छा’डा भिडियो हेर्नुहोस समाचार”

November 15, 2020 2264

अहिलेका युवा युवती एक्लै भएको बेला परिवारका सामु हेर्न असहज हुने टिभी शोहरु हेर्ने गर्छन् ।एक्लो अवस्थामा केटीहरु ऐनाको अगाडि उभिएर आफ्नो अनुहारलाई विभिन्न रुपमा प्रस्तुत गर्छन् ।

कहिले मुख बिगार्छन् त कहिले हाँस्छन् यस्तो गर्दा उनीहरु आनन्द महशुस गर्छन् ।एक्लै भएको बेला केटीहरु प्रायस् कल्पनामै रमाउँछन् । यस्तो सोच्छन् कि आफूलाई केही ठूला पुरस्कार अर्थात महत्वपूर्ण उपल’ब्धीहरु हासिल होस् विश्वमा यस्तो राष्ट्र हरु पनि छन् जहाँ बिहेको लागि युवतीहरु कुबेला’मारी विश्वमा यस्तो राष्ट्र हरु पनि छन् जहाँ बिहेको लागि युवतीहरु कुमा’री बस्न पनि बा’ध्य भएका छन् ।यस्तै यस्तो रास्ट्र जानकारी छ जहाँ युव’तीहरु बिहेको लागि युवक नपाए पछि विवाहित पुरु’षसँग बिहे गर्न म’रिहत्ते गर्छन । ……. भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोस्️

 

प्रतिकृया दिनुहोस्