Wednesday, July 6

“कार हल्लि’रहेको देखेर प्रहरी पुग्दा भित्र जो’डी मस्त, बयान’ले’ झनै चकित बनायो”

November 15, 2020 816

काठमाडौं । सडक छेउमा रोकिएको ‘एक कार हल्लिरहे’को थियो । भारत, उत्तर प्रदेशको गोर’खपुर सडक किनारमा रातो रंगको कार अचानक गोरख’पुरको नक्षत्र क्षेत्रमा शनिबार साँझ समुद्री यात्राको नजिकै हल्लिन थाल्छ । यो देखेर त्यहाँ उपस्थित प्रहरी र अन्य मानिसहरु कारको नजिक पुगे ।

भित्र हेर्दा, कारमा बसिरहेका प्रेमी जो’डीहरू शा$रीरि$क सुखभो$गमा रमाइरहेका थिए । यसै बीच प्रहरीलाई देखेर उनीहरु गाडी लिएर भाग्न थाले ।

तिनीहरूको गतिविधि रंगेहात फेला परेपछि, प्रहरीहरूले कन्ट्रोल रूममा सूचना दिए, पछि सम्पूर्ण जिल्लामा जाँच सुरु भयो । खोबर प्रहरीले सूचनाको आधारमा उक्त युवक र ”कारमा सवार महिलालाई नियन्त्रणमा लिएको छ ।

प्रहरी शनि’बार साँझ ५ बजेतिर नौका’ केन्द्रमा गस्ती गर्दै थिए । यसै बीचमा, सडक छेउमा उभिएको कार अचानक हल्लिएको देखियो । जब कार न’जिक पुगेर हेरियो तब भित्र जवान मानिस र महिला शारीरिक सुख’ भोगमा रमाई’रहेको स्थितिमा थिए ।

उनीहरुले रोक्न खोज्दा प्रहरी’लाई चक्मा दिएर फ’रार हुन खोजेका थिए । भागेप’छि शंका लागेर प्रहरी कन्ट्रोल रूममा सूचना दिइन्छ । प्रहरीले मोटरसा’इकलमा’ उनीह’रूलाई पछ्याउन थाल्छ । कार प्रे’मीहरू खोबारको लागि देउ’रिया बाईपास हुँदै बाटोतर्फ लागे । सूचना पाएपछि खोबार प्रहरीले घेरा हालेर प्रहरी चौकी अगाडि’बाट जंगलतिर लाग्यो, तर पुलिस’ले घेराबन्दी गर्यो ।

दौडिरहेको बेला, कार सवा’रले दुई बाइक सवा’रह’रूला’ई ठक्क’र पनि दिए’का थिए । सोधपु’छको क्रममा थाहा भयो कि ती युवती चि’लुआता’ल क्षेत्रकी हुन् । चौरिचौ’रा बस्ने ए’क युवक”सँग उसको प्रेम स’म्बन्ध थियो । शनिबार उनी नौकायन सेन्टरमा आफ्ना प्रेमीलाई भेट्न गइन् ।

तर यसै बीचमा उनी’हरू दु’वैले कारमा नै रमाउने सल्लाह लिन्छन् । को’रोना भाइरस (कोभिड–१९) को अ’सरका ‘कारण होटलहरु बन्द ‘थिए । य’सैले कारलाई नै आफ्नो ठान्ने निर्णय लिएको उनीहरुले बयान दिएका छन् । जब प्रहरीहरुले हस्तक्षेप गरे, तिनीहरू डराउन थाले ।

इन्चार्ज खोराबर नासिर हुसेनले उनी कसैकी’ छोरी ‘भएको र छोरी’लाई उनकी आमासँगै ‘घर प’ठाइएको जानकारी दिएका छन् । उक्त युवकलाई शान्तभंग आरोपमा चलान काटिएको छ ।

प्रतिकृया दिनुहोस्