Wednesday, July 6

“UAE मा नेपाली चे’ली बंगा’ली के’टा संग से’ क्स गरे’को भि’डियो लि’क”

November 16, 2020 1609

भिडियो अन्तिम मा छ हेर्नू होला ।यो पनि आफ्नो यौ’नांग चलाई यौ’न आनन्द लिने क्रियालाई ह’स्तमै’थुन भनिन्छ । प्रायः हातको प्रयोग गरिए पनि यसका लागि विभिन्न वस्तु, साधन वा खेलौ’ना से’क्स टो’इज पनि प्रयोग गर्न थालिएको छ । चाँडै र सजिलै सिक्ने भएकाले किशोरहरूलाई ह’स्तमै’थुनको ल’त लाग्छ ।विश्वमा ९० प्रतिशत पुरुष र ६० प्रतिशत महिलाले ह’स्तमै’थुन गर्ने गरेका छन् । ह’स्तमै’थुन गर्नाले मुखमा दा’ग आउने, आँखा क’मजोर हुने, दुब्ला’उने, न’पुं’सक हुने, शी’घ्र प’तन हुने, विवाहपछि यौ’न सन्तुष्टि नमिल्ने भ्रम छन् । ह’स्त’मै’थुन यति नै पटक गर्न मिल्छ भन्ने यकिन छैन ।यो व्यक्ति विशेषको यौ’नेच्छामा भर पर्छ । यौ’नेच्छा शान्त पार्न मद्दत गर्ने वैकल्पिक बाटो ह’स्तमै’थुन प्राकृतिक कुरा हो । यसलाई पापकर्म मान्नुहुदैन । राष्ट्रिय सभा सदस्यको २ बर्षे कार्यकाल २० फागुन २०७६ मै सकिएको थियो । तर, मृगौला प्रत्यारोपणमा अस्पताल भर्ना भएका प्रधानमन्त्री केपी ओलीले अर्थमन्त्रीमा खतिवडालाई पुनः नियुक्त गरेका थिए । तर, संघीय सांसद नरहेको व्यक्ति ६ महिनाभन्दा बढी मन्त्री हुन पाइँदैन । *** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

प्रतिकृया दिनुहोस्