Sunday, May 22

“श्रीमान अफिस गएको बेला श्रीमतीले घरमै परपुरुषसँग मस्ती गर्दा…..”

November 17, 2020 1381

काठमाडौ । वि’वाहेत्तर सम्बन्धका कारण धेरैका घर’मा समस्या आए’का छन् । आफ्नो’ परिवारसं’ग सन्तोष नभएर अर्कालाई ता क्दा एक पुरुषको ज्या’न गएको छ । श्रीमान नभ’एको बेलामा अर्का पुरुषलाई घरमै बोलाएर रोमान्स गरेकै बेलामा श्रीमान आइपुगे’पछि भा ग्ने क्रममा पाँचौं तलाबाट हाम फाल्दा पुरुषको ज्यान गएको छ ।

यो घ’टना भारतको दिल्लीको हो ।दक्षि’णी दिल्ली’को टिग्री क्षेत्रमा रहे’को जेजे को’लोनीमा बसो’बास गर्दै आएका ती पुरुषलाई आ’पत्तिजनक अवस्थामा ती महि’लाका श्रीमानले भेटेका थिए ।

ढोका’मा चुकु’ल ल’गाउन समेत वि’र्सिएर उनी’हरु एक अर्का’मा लि प्त हुँदै थिए । त्यही बेलामा श्री’मान आएको पनि थाहा पा’एनन् ।;;;;;;;;;;***** यो समाचार को पुरा भिडि’यो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला *****;;;;;;;;;;;;;;;

प्रतिकृया दिनुहोस्