Wednesday, May 25

“शान्तिन’गरमा आफ्नो काकाको छोरा संगको र स लि ला भिडि’यो फे’रि भाइरल भयो (हेर्नुहोस भिडियो)”

November 18, 2020 1310

शान्तिनगरमा बसो’बास गर्दै आएका देव रानी सम्झना (नाम परिवर्तन) र जेठानी एन्जिला (नाम परिवर्तन) को सम्बन्ध राम्रै थियो। परिवार भित्र कस”ले क’सलाई आदर ‘गर्ने भन्ने विषयमा उ’नीहरु बीच म’नमु’टाव सुरु भ’यो। उनीहरु स’’म्बन्ध रा’म्रो रहँ”दा एक’ले अर्का’को फेसबुक खोलेर चलाउँथे।एन्जिलालाई सासुससुराले अलि बढी माया गरेको भान सम्झनालाई पर्न थाल्यो।

उनले जेठानीलाई’ क’सरी ‘तह लगाउने भ’नेर सोच्न थालिन्। एन्जि’लाको’ फेसबुक एकाउन्टको पासवर्ड ‘सम्झनालाई थाहा थियो। ग’लत ‘ह’र्कत अपनाउ’न सम्झ’नाले एन्जि’शील अं’गको फोटो खिचेर एन्जिलाका फेसबुक फ्रेन्डहरुलाई पठाउन थालिन्। फेसबुकको पासवर्ड फेरेर सम्झनाले’ गरेको उ’क्त ‘हर्क तबारे ए’न्जिला बेख’बर थिइन्।

::::::::::::::::::::****** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***”””””””””””:::::::::::::::::

प्रतिकृया दिनुहोस्