Tuesday, May 24

‘सह’वासलाई भरपुर आन’न्दित तुल्या’उनको ला’गि आब’स्यक १० फर्मुलाहरु “

November 18, 2020 521

हरेकलाई स’हवास गर्ने चाहना अधिक रहेको’ हुन्छ । मानव समाजका वि’विध क्रियाकलाप अहिले छिटो–छिटो परिवर्तन भइरहेका छन् । महिलाहरुमा स’हवास गर्ने चाहना र शैलीमा पनि परिवर्तन भइरहेको छ । महिलासँग सह’वास गर्दा कतिपय अवस्थामा पुरुषले चाहेर पनि पूर्ण स’न्तुष्टि दिन सकिरहेका हुँदैनन् । यसो भएको खण्डमा दुवैको जीवनमा तना-व र अवरोधहरु उत्पन्न हुन सक्छन् ।

यौ-न स्वास्थ्य र यससम्बन्धी व्यवहारका बारे”मा अमेरिकाको नेसनल सेन्टर फर हेल्थ स्टाटिस्टिक्सले हालै मात्र करिब ३ लाख महिलाहरुबीच सर्वेक्षण’ गरेको थियो । यस सर्वेक्षणपछि उक्त संस्थाले सो स’म्बन्धमा रोचक’ कुरा बा’हिर ल्याएको छ ।

सो सर्वेक्षण प्रतिवेद’नअनुसार यौ-न’स-म्पर्कको बेला महिलाहरु अनौठो सहवास व्यव’हार र ह-र्कत गर्न मन पराउने हुन्छन् । साथै सहवासका बेला नयाँ–नयाँ यौ-न आ-सनको परीक्षण गर्न मन” पराउने गर्छन् । सह’वासका समयमा गरिएका अघिल्ला क्रियाकलापभन्दा प’छिल्ला क्रि’याकलापमा व्यापक भिन्नता एवं फरकपन चाहन्छन् भन्ने कुरा उक्त अनुसन्धान प्रतिवेदनको सारमा उल्लेख गरिएको छ ।

उक्त सर्वेक्षणमा यौ-नस-म्पर्कको बेला युवतीहरु के सोच्छन् ? पुरुषले के गरेको मन पर्छ ? कस्तो खालको आ-सन मन पर्दछ, अनि सहवासमा के कुराले सन्तुष्ट तुल्याउँछ ? भन्ने जस्ता सहवास’सँग सम्बन्धित’ विवि’ध प्रश्नहरु ”सोधिएको ‘थियो । यी विविध प्रश्नहरु सोधेर प्राप्त गरिएका विविध ”किसिम’का जवाफहरुको निष्कर्षस्वरुप सो संस्थाले १० वटा महत्वपूर्ण बुँदाहरु तथा फर्मुला तयार गरेको छ । यी फर्मुलाहरु वयष्कहरुको यौ-नजीवन सफल बनाउनका लागि उपयोगी हुन सक्ने मनसायले संक्षेपमा यहाँ प्रस्तुत गरिएको छ ।

जिस्किएर नि-र्वस्त्र पार्ने

सह वासको पहिलो दिनमा युवतीहरु कपडा खोल्न लजालु हुन सक्छन् । तर हरेक युवतीको चाहना यो हुन्छ कि पुरुषले हल्का जिस्किएर उनीहरुको आकर्षक भाग स्त-न र कम्मरभन्दा’ मुनि हेरेर स्पर्श गरिदेओ’स् र बिस्तारै ‘भित्री व ‘स्त्रहरु खोलिदेओस् । उक्त सर्वेक्षणमा सम्लग्न भएका विशेष गरी अग्लो हिल जुत्ता लगाउने र से-क्सी गाउन लगाउने युवतीहरुले यस्तो गरेको मन पर्ने बताएका थिए ।

यौ-न व्यवहारमा परिवर्तन

यौ-नस-म्बन्धलाई अझ रोचक र ताजा बनाउनको लागि सह वासको बेला आफ्नो पुरुष ‘पार्टनरले अलिकति ‘छा-डा र जंगली व्यवहार गरेको मन पर्ने बताए ‘। पुरुषको य”स्तो व्यवहारका का’रण दुवैलाई आनन्द प्राप्त गर्न बढी सहयोगी हुने युवतीहरुले सर्वेक्षणका क्रममा गो-प्यरुपमा खुलाए ।

यौ-न आस-न परिवर्तन

युवतीहरु यौ-नस-म्पर्कको बेला च-रम यौ-नस न्तुष्टि प्राप्त गर्न खोज्छन् तर यो प्राप्त गर्नका लागि पुरुषले नै प्रमुख जिम्मेवारी निर्वाह गरोस् भन्ने उनीहरुको चाह ना हुन्छ । प्रत्येकपटकको यौ-नस-म्पर्कमा पुरुषले ‘के तिमी पू’र्णरुपले स-न्तुष्ट छौ ?’ भन्ने जस्ता प्रश्न सोधिदिऊन् भन्ने उनीहरु सोचिरहेका हुन्छन् । यदि सन्तुष्टि छैन भन्ने ज’वाफ आएमा पहिलोचोटि युवतीको इच्छाअनुसार पुरुषले यौ-न आ-सन’ परिवर्तन गर्नुपर्छ । दो’स्रो पटकमा पुरुषको चाहनाअनुसार यौ-नसम्प-र्क गरे दुवैलाई आनन्द प्राप्त गर्न सकिन्छ । यो कुरा युवतीहरुले सर्वेक्षणका क्रममा भनेको आधारमा तयार गरिएको हो ।

युवतीको जीउ सु-मसुम्याउने

करिब ७० प्रतिशत युवतीहरुले यौ-नस-म्पर्कको बेला आफ्नो यौ न पा र्टनरले शुरुमा स्त-न र कम्मरमुनिको अंग सुमसुम्याउँदै प्रा-कक्रि-या गरेको मन पर्ने बताएका छन् । यसपछि मात्र युवतीहरुमा बिस्तारै यौ-न उत्ते-जना बढ्छ । यसो गर्दै जाँदा रक्तसञ्चार बढ्दै जान थाल्छ । साथै यसले गर्दा यो-निको भित्ताहरुबाट चिल्लो रस निस्कन्छ र यौ-नस-म्पर्कको लागि तयार हुन्छ । यस्तो बेला पुरुष अं-ग स्त्री अं-गमा प्रवेश गराउँदा युवतीहरुलाई पी-डा हुँदैन । अलिकति पी डा भए पनि उनीहरु आँखा चिम्लेर शान्तिसँग बसी आ नन्द लिने गरेको सर्वेक्षणबाट देखिएको छ ।

बाथरुममा यौ’नस’म्पर्क

धेरैजसो युवतीलाई बाथ’रुममा नि-र्वस्त्र भएर नुहाउँदै सहवास गर्दा बढी ”आनन्द आउने कुरा’ उक्त अनुसन्धानबाट थाहा हुन आएको छ । युवतीहरुलाई बाथरुममा गएर ‘यौ-नक्री’डा गर्ने कार्य निकै मनोरञ्जनपूर्ण हुने र स्वर्गीय आनन्दको अनुभूति हुने गरेको युवतीहरुले उक्त सर्वेक्षणका क्रममा बताएका थिए ।

रज’श्वला हुनुभन्दा अघि र पछि यौ-न आ-नन्द

७० प्रतिशत युवतीहरुले रज-श्वला हुनु २ दिनअगाडि र रज-श्वला भएको पाँचौं दिनदेखि उनीहरुमा अ”त्यधिक यौ-नचाह-ना हुने गरेको सो अनुसन्धानको ‘क्रममा बताएका थिए । सर्वेक्षणमा रज-श्वला हुनु”भन्दा अघि यौ-नलाई उ-त्तेजित पार्ने ह र्मोनहरु निकै सक्रिय हुन्छन् । यो अवस्थामा यौ-नस-म्पर्क गर्दा युवतीहरुमा च-रम आ नन्दको अनुभव हुने गर्छ ।

जंगल, नदी र तालको छेउमा रमाइलो

अरुले अश्ली-ल सोचोस् या नसोचोस्, आफुले मन पराएको पुरुषसँग जंगल, नदी र तालको छेउछाउमा खुल्लारुपमा यौ-नस-म्पर्क गर्ने युवतीहरुको ”भित्री चाहना हुने गरेको सो अध्ययनले देखाएको छ । अझ यस्तो खुल्ला ठाउँमा यौ-नसम्प-र्क गर्दागर्दै झमझम पानी परेको खण्डमा झन् च’न्द्रमाको यात्रा गरेसरह आ नन्द आउने गरेको युवतीहरुले ‘बताएका छन् । यस अवस्थामा बढी उ-त्तेजित हुने र स हवासका बेला तृप्त हुने गरेको उनीहरुले’ बताएका छन् ।

महिलाहरुबीचको समलिं-गी सम्पर्क

युवतीहरु पुरुषसँग मात्र हैन कि महिला–महिलाबीचमा पनि यौ-नस-म्पर्कको चाहना राख्ने गर्छन् । महिनाको एकचोटि आफ्नो नजिकको साथीसँग यौ-नसम्प-र्क गर्न पाए हुन्थ्यो भनी उनीहरु सधैँ सोचिरहन्छन् ।

यौ-नस-म्पर्क छिटो सम्पन्न नगर्ने

अधिकांश पुरुषहरु स हवासका बेला वी-र्य स्ख-लित भएपछि आन न्द प्राप्त गर्छन् । त्यसैले छिटो–छिटो यौ-नस-म्पर्क गरी आत्मसन्तुष्टि लिन खोज्छन् । सर्वेक्षणका क्रममा सहभागी युवतीहरुको भनाइमा यो प्रक्रिया पूरै ग ल’त हो । पुरुषको वी-र्य स्ख-लनपछि पनि केही ”मिनेट पुरुषको अं-ग महिलाको अं-गभित्र नै हुनु ठी’क हुने युवतीहरुले सर्वेक्षणका क्रममा बताएका थिए । यसो गरेको खण्डमा यो-निको मांसपेशी सामान्य अवस्था’मा आउने हुन्छ र युवतीले चर-म यौ-नआन-न्द प्राप्त गर्ने हुन्छन् ।

यौ-नमा वा इन

यौ-नस-म्पर्क’को क्रममा पुरु’षले आफूहरुलाई माया ‘गरेर एक–दुई पेग वा ‘इन से वन गराएको खण्ड’मा यौ-नका र्यमा तीव्रता आउने र सबै ‘पी-डा भुल्ने गरेको सर्वेक्षणका क्रममा युवतीहरुले बताएका छन् । यस्तो क्षणमा ‘पाइने’ यौ-नस-‘न्तुष्टि अरु दिनको तुलनमा निकै सुख’द हुने गरेको’ सर्वेक्षणमा उनीहरुले बताए’का छन् । सो’ अवस्थामा वाइनले म ‘स्तिष्कमा कस्तो’ तरंग पैदा गर्छ भनेर अनुसन्धान ‘पनि गरिएको उल्लेख छ । तर निरन्तार धेरै सेवन चाँहि हा निका’रक हुने बिभि’न्न अध्यय’नबाट देखिएको छ ।
प्रस्तुती- हिक्मत डंगोल/साधना म्यागजिन

*******************भीडीयो तलको लिंकमा रहेको छ ************

प्रतिकृया दिनुहोस्