Tuesday, May 17

“ए’कै परि’वार मा तीन ज ना ले झु’ न्डिएर आ’त्मा ह ‘त्या गरे”( भी’डीयो हेर्नु’होस )”

November 19, 2020 824

नेपाली सेना’मा कार्य’रत नरबहादुर आले मगरको श्रीमती, एक छोरा र छोरीले एकै ठाउँमा आ’त्मह त्या गरेका छन । भरतपुर महानगरपालिका-१८ शशीनगरस्थित शहरि क्लिनिक टोलको एउटै परिवारका आमा ,छोरा र छोरीले आ’त्मह ‘त्या रहेका हुन ।*****भीडीयोको लिंक तल रहेको छ *****

 

घ’रभि’त्र एकै ‘स्था’नमा ती’न सलको पा’सोमा अन्दाजी ३४ वर्षिया आ’मा माया आलेम’गर अन्दा’जी ३४-१४ वर्षीया छोरी विनीत मगर र अन्दा’जी ११-१२ वर्षीया छोरा’ बीबेक मगरले झुन्डिएर आत्महत्या ‘गरेको जिल्ला प्र’हरी कार्यलय चितवनले जनकारी दिएको छ । एकै स्थानमा तीनजनाले आ’ त्मह’ त्या गरेपछि यसबारे अनुसन्धान भईरहेको जिल्ला प्रहरी कार्यलय चितवनका प्रहरी नायब उपरक्षिक दुर्गाराज रेग्मि जनकारी दिनुभयो । उहाँसहितको प्रहरी टोली अहिले घटना’स्थल’मा छ । मृत’क’का श्रीमान नरबहादुर आलेमगर काठमान्डौमा कार्य रत रहेका छन !

**********भीडीयोको लिंक तल रहेको छ *******

यो पनि पद्नुस

कान्ति”पुर दैनिक पत्री”काका पत्रका’र गोकर्ण गौत’मको २९ वर्षको’ उमेरमा बि’हीबार बिहान न्यूरो ‘अस्प’ताल बाँ’सबारीमा उपचारको क्रममा निधन भएको छ’।टाउकोको”’ नसा ‘सुनिएको’ देखिएपछि ”न्यूरो अस्पता’लमा उ’नको शल्य’क्रिया भ”एको थियो । शल्यक्रिया सफल हुन नसकेको पत्रकार सामिप्यराज तिमल्सिनाले जानकारी दिएका छन् ।उनका श्रीमती, आमाबुवा र तीन दाइ छन् । उनको’ बिहीबार नै पशुपति आर्य’घाटमा अन्त्येष्टि हुने ‘तिमल्सिनाले” जानकारी दिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्