Wednesday, May 25

“पात होइन संसा’र भरीको सि’क्का पैसा झर्छ रुखबाट,तर कसरी आउँछ यति धेरै पैसा?(भिडियोसहित हेर्नुहोस)”

November 20, 2020 597

 

पैसा’ फल्ने रुख’ तपाईले कहिल्यै देख्नुभएको’ छ ? पैसा रुखमा फ”ल्दैन भन्ने कुराको अप’वादको रुपमा रहेको रुख बेलायत’को पीक जिल्लामा रहेको छ ।१७०० व’र्ष पुरानो हो र यो” रुखभरी हजारौंको संख्यामा सिक्का’ गाडिएका’ छन् । खा”स कुरा त के भने यहाँ बेलायती मात्रै होइन संसारका हरेक देशका सिक्का जोडिएका कारण यो रुख बहुमूल्य बन्दै गइरहेको छ ।

यो रुखमा सिक्का लगाउँदा सुख शा’न्ति आउने र म’नोकामना’ पूरा हुने ‘विश्वा’सका साथ’ दिनानुदिन ‘सिक्का खोप्नेको संख्या’ बढ्दै ”गइरहेको छ ।वेल्स”रा’ज्यको पो’मोरियन गाउँमा भए’को यो रुख चर्चित प’र्यटकी’ स्थल बनिसके’को छ जहाँ यो रुखलाई हेर्नकै लागी भनेर दैनि’क कैयौँ’ पर्य’टक जाने’ ग’र्द’/छन् ।

;;;;;;;;;;;;;;;भिडियो तलको /लिं/क/मा रहेको छ ;;;;;;;;;;;;;;;;;;

प्रतिकृया दिनुहोस्