Wednesday, January 19

“क्वारे’न्टिन’मा रहेको २ जना’को यौ’नलि’ला चलेपछि ,भिडि’यो भयो भाइरल (भिडि’यो हेर्नुहोस)”

November 20, 2020 1864

कोरोना भाइरसको संक्रमण’ भएको आशंका’मा ‘विश्वभ”रका धेरै देशहरूले क्वा’रेन्टिनमा ‘राख्ने गर्दै ‘आएका छन् । यसै”क्रममा युगाण्डा” सरका’रले कोरोना सं’क्रमितलाई ‘राखिएको क्वारेन्टिनमा राखिएकाहरु’ले त्यहीँ यौन’लीला’ सुरु गरेपछि सर’कारले उनिहरु’को ग’तिविधि’माथि निगरा”नी गर्न सुरक्षाकर्मी खटाउ’नुपरेको ‘सार्वजनिक भए’को छ ।

युगाण्डाको स्वास्थ मन्त्राल”य’का अनुसार’ सरकारी क्वारेन्टिनमा’ राखिएकाहरुले एक अर्कासँग” शारीरि’क सम्बन्ध राख्ने कार्यले कोरोना’ नियन्त्रणमा ठूलो चुनौती थपेको टिप्पणी गरेको छ । युगाण्डा सरकारका स्वास्थ सचीव डियाना अटविनेका अनुसार नागरि’क”को यस्तो ह’र्कतले कोरोना भाइरस रोक्ने सबै प्रया’स बेकार हुन स’क्ने चिन्ता जाहे”र गरे ।स्वास्थ’ सचीव डिया’नाका अनुसार क्वारेन्टिनमा रा’एका को”ना संदिग्धहरुले आफ्ना”’ ले उल्लेख गरेको छ ।’

;;;;;;;;;;;;;भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला;;;;;;;;;;;;;;;;;;

प्रतिकृया दिनुहोस्