Friday, August 12

“घरमा कोही नहुदा आफ्नो बुडीको साथीसंग गरे मस्ती यस्तो…. उमेर पुगेकाले मात्र हेर्नुहोला”

November 22, 2020 1503

भिडियो अन्तिम मा छ हेर्नू होला।मन्त्री मेन्डिसिनोले कोरोनाले मुलुकको अर्थतन्त्रलाई निकै क्षति पुगेको भन्दै आप्रवासन महत्वपूर्ण रहेको बताए। ‘महामारी पहिले आप्रवासनद्वारा अर्थतन्त्र माथि लैजाने तथा सरकारको लक्ष्य प्राप्तिका लागि आप्रवासन महत्वकांक्षा थियो’, उनले भने, ‘यो अहिले अपरिहार्य छ।’ यदि सरकारको यो नीति कार्यान्वयन भए सन् १९११ पछि सबभन्दा बढी क्यानडामा आप्रवासी भित्रिने इतिहास बन्नेछ।आज भोलीको कलाकारहरुलाई बोल्न नआएको हो वा छाडा बोल्दा मज्जा आएको हो बुझनै कठिन भएको छ । डिजिटल मिडियामा आज भोली यस्तै छाडा अन्र्तवार्ता र गोसिपहरुले बजार तताएका हुन्छन, यस्तै कारणले कतिपय कलाकारहरु विवादमा समेत पर्ने गरेका छन् ।

 

मेन्डिसिनोले कोरोनाले मुलुकको अर्थतन्त्रलाई निकै क्षति पुगेको भन्दै आप्रवासन महत्वपूर्ण रहेको बताए। ‘महामारी पहिले आप्रवासनद्वारा अर्थतन्त्र माथि लैजाने तथा सरकारको लक्ष्य प्राप्तिका लागि आप्रवासन महत्वकांक्षा थियो’, उनले भने, ‘यो अहिले अपरिहार्य छ।’ यदि सरकारको यो नीति कार्यान्वयन भए सन् १९११ पछि सबभन्दा बढी क्यानडामा आप्रवासी भित्रिने इतिहास बन्नेछ।आज भोलीको कलाकारहरुलाई बोल्न नआएको हो वा छाडा बोल्दा मज्जा आएको हो बुझनै कठिन भएको छ । छन् ।बिसेषगरि पछिल्लो समय श्रीमान हरु विदेशमा भएका श्रीमतिहरु अरु पुरुषहरुसंग स ल्किएको देख्न र सुन्न पाइन्छ ।सबैलाइ त्यसो भन्न मिल्दैन ।तर खासगरी श्रीमान विदेश हुने महिला हरु अर्कै पुरुष संग मोज मस्ती गरि श्रीमान ले विदेशमा दुख गरि कमाएको सारा सम्पति लिगेर अर्कै पुरुष संग हिडेको हामि देख्न ।र सुन्न पाउछौ १ श्रीमान नेपालमै भएको महिलाहरु पनि अर्कै पुरुषहरु संग सल्केको देख्न पाइन्छ ।बिसेष गरि श्रीमान विदेश मा हुने महिला हरु धेरै देख्न पाइन्छ ।

***************पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला**************

प्रतिकृया दिनुहोस्