Tuesday, May 24

अफगानिस्तान र तालिबानी लडाकूबीच झ डप हुदा कमाण्डरसहित पाँचको मृत्यु

October 28, 2020 493

काबुलमा अधिकारीहरूले रिहा गरेका कैदीहरूमध्ये एक कमाण्डरसहित कम्तीमा पाँच जना तालिबानी मारिएका स्थानीय प्रहरी प्रमुख हेक्मतुल्लाह कोचीले बुधबार बताउनु भएको छ । कोचीले हालै जेल मुक्त भएका ५ हजार तालिवान कैदीबीच छुटेका कमान्डर अहमद शाहलाई गोली हानेर मारेको एक प्रेस विज्ञप्तिमा जानकारी दिनु भएको छ ।

अफगान सुरक्षाबलको स्थानीय चौकीमा आ क्रमण गर्न आएका यी पाँच तालिबान लडाकू मारिनुको साथै अरु दुई तालिबानी लडाकू घाइते भएका कोचीले बताउनु भएको छ । उत्तरपूर्वी अफगान प्रान्तको कुन्दुज प्रान्तमा बम वि स्फोटको एउटा अर्को घ टनामा पाँच तालिबानी लडाकूको मृत्यु भएको छ ।

तरनाब इलाकामा भएको एक बम बि ष्फोटमा परी मोहम्मद भनेर चिनिने एक कमाण्डरसहित पाँच जना तालिबानी लडाकू मारिनुको साथै अन्य पाँच घाइते भएका अफगान सेनाद्वारा जारी विज्ञप्तिमा जनाइएको छ । यस घ टनाको विषयमा तालिबानी लडाकू समूहले केही टिप्पणी भने गरेका छैनन ।

प्रतिकृया दिनुहोस्