Tuesday, January 26

“काँग्रेस प्रतिपक्षमा बसी,नेकपालाई सत्ता चलाउने म्यान्डेट दिइने :प्रकाशमान सिंह”

November 23, 2020 88


सोमबार सत्य साई बाबाको ९५औँ अवतरण दिवसका अवसरमा शङ्खमुलमा आयोजित सत्य साई बाबा पार्कको उद्घाटन गर्दैै नेपाली काँग्रेसका नेता प्रकाशमान सिंहले अहिले काँग्रेसलाई प्रतिपक्षमा बस्ने र नेकपालाई सत्ता चलाउने म्यान्डेट दिएकाले आफ्नो पार्टी विपक्षमै बस्ने बताएका हुन् ।

 

काँग्रेस जनताले दिएको म्याण्डेटअनुसार प्रतिपक्षको भूमिकामा नेपाली काँग्रेस  रहने  उनले भने । नेकपा भित्रको झगडामा काँग्रेसको कुनै सरोकार नरहेको रपार्टी सभापतिले प्रधानमन्त्रीलाई भेटेको कुरालाई सत्ता सहकार्यसँग जोड्न मिल्दैन भनि बतायको थियो ।

 

पूर्वउपप्रधानमन्त्री समेत रहेका नेता सिंहले झण्डै दुई तिहाइ बहुमत पाएको वर्तमान सरकारले जनताको पक्षमा काम गर्न नसकेको बताउँदै सरकारले सङ्घीयताको मर्म र भावना विपरीत काम गर्दै आइरहेको आरोप लगाएका थियो ।

*************यस समाचारको पुरा लिंक तल रहेको छ हेर्नुहोस ************

प्रतिकृया दिनुहोस्