Tuesday, July 5

“अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डिजको यस्ता फोटो बाहिरिएपछि मच्चियो तहल्का”

November 26, 2020 881

काठमाडौं । चर्चित बलिउड अभिनेत्री ज्याकलिन फर्नान्डिजले भर्खरै साझा गरेको एक ट’पले’स फो’टोले तहल्का मच्चाएको छ । सामाजिक सञ्जालमा अहिले फोटोको चर्चा एकाएक चुलिएको छ । प्रशंसकहरू ज्याकलिनको यस मो’नोक्रो’म फोटोमा म’न्त्रमु’ग्ध भएका छन् ।

सबैले उनको सुन्दरताको प्रशंसा गरिरहेका छन् । ज्याकलिनले ‘धेरै टाढा’ क्याप्सन लेखेर फोटो सेयर गरेकी छिन् । उर्वशी रौतेलालगायत कलाकारले यस फोटोमा कमेन्ट पनि गरिरहेका छन् । उर्वशीले आश्चर्यजनक तस्विर भनेकी छिन् ।

 

जैकलिन अहिले धर्मशालामा भू’त–पुलिस फिल्मको शुटिङ्ग गर्दैछिन् । यस फिल्ममा उनीसँग सैफ अली खान, यामी गौतम र अर्जुन कपूर मुख्य भूमिकामा देखिने भएका छन् । फिल्ममा उनको चरित्रको बारेमा सोध्दा, ज्याकलिनले भनिन्, ‘मेरो चरित्र सुपर र ग्लैमरस छ ।’

अहिले फिल्मको शूटिङ्ग भर्खरै सुरु भएको छ, ज्याकलिनले उनको चरित्रको बारेमा धेरै बताउन सक्दैनन् । यद्यपि, ज्याकलिनले उनको चरित्र एकदम फरक भएको बताएकी छिन् ।

उनले अहिलेसम्मका निभाएका पात्रहरू भन्दा फरक छ । तपाईंलाई जानकारी गराउ कि ज्याकलिन लगभग एक महिना हिल स्टेसनमा बस्ने भएकी छिन् । महिना दिनपछि उनी मुम्बई फर्किनेछिन् र रोहित शेट्टीको फिल्म सर्कसमा रणवीर सिंहसँग शूटिङ्ग गर्नेछिन् ।

भर्खरै, फिल्म सर्कसको बारेमा, ज्याकलिन भनिन्, ‘तपाईंलाई मनोरन्जन गर्न, तपाईंलाई हँसाउन र राम्रो महसुस गर्ने फिल्महरू बनाउन सजिलो छैन । रोहित शेट्टी त्यस्तो व्यक्ति हुन् जसको नाम मनोरञ्जनकारी र व्यावसायिक सिनेमाको बारेमा सोच्दा पहिले आउँछ ।

मलाई उनको फिल्महरू हेर्नको लागि सधैं रमाइलो लागेको छ र कडा मेहनतको लागि म सचेत छु । म उनीसँग काम गर्न पाउँदा खुसी छु र म उत्सुकतासाथ उनको सेटमा जान चाहन्छु ।’

प्रतिकृया दिनुहोस्