Sunday, May 22

महिलाजस्तै पुरुषलाई पनि महिनावारी हुने गरेको खुलासा, यस्ता लक्षण देखिन्छन्

January 24, 2021 687

महिलालाई प्रत्येक महिना महिनावारी हुनु समान्य हो ।यस अवधिमा उनीहरूको पेट, कम्मर र खुट्टा दुखिरहेको हुन्छ । तर के तपाइँलाई थाहा छ ? कि केही पुरुषमा महिलाजस्तै महिनावारी हुन्छ, तपाईँले यो सुन्दा विश्वास नलाग्ला तर यो सत्य हो ।बेलायतमा गरिएको एउटा सर्वेक्षणमा पुरुषहरुमा पनि महिनावारी हुने गरेको पत्ता लागेको छ । सर्वेक्षण अनुसार प्रत्येक चार जना मध्ये एक जनालाई प्रत्येक महिना महिनावारी हुन्छ।**भिडियो हेर्न तल क्लिक गर्नुहोला **

यसमा, पुरूषहरूलाई महिला जत्तिकै रक्तस्राव हुँदैन, तर अन्य सबै लक्षणहरू देखिन सकिन्छ। यस्तो चकित पार्ने रिपोर्ट डेली मेलले छापेको छ ।डेलीमेलले छापेको रिपोर्ट अनुसार चार जनामध्ये एक जना पुरुषमा महिनावारी हुन्छ । सर्वेक्षण अनुसार पुरुषहरुमा महिनावारीको लक्षण महिलाहरु जस्तै देखिने गरेको छ । तर पुरूषहरुमा महिला जस्तै रक्तस्राव हुँदैनन्।

यस अवधिमा पुरुषहरुलाई पेट दुख्ने, थकान र इरिटिबिलिटी जस्ता समस्याहरु देखिने गरेको छ । यस अवधिमा ती पुरुषहरुलाई बिभिन्न चीजहरू खान पनि मन पराउँछन्।सर्वेक्षण गरिएको दुई तिहाई महिलाहरूले स्वीकार गरे कि उनीहरूले यी सबै लक्षणहरू आफ्नो पार्टनरमा समेत देखेका थिए र पुरुषहरू पनि महिनावारी थिए भन्ने विश्वास गर्छन्।

सोह िसमयमा केही महिलाहरूले समेत उनीहरूको पार्टनरलाई पेट, कम्मर र खुट्टामा हरेक महिना असहनीय पीडा हुने गरेको उल्लेख गरिन् ।यस समयमा, उनको साथीको अवस्था उनी भन्दा खराब हुन्छ।सर्वेक्षण २ हजार ४ सय १२ जनामा ​​गरिएको थियो, जसमध्ये २६ प्रतिशत पुरुषले महिनावारीका लक्षण पत्ता लगाए।

प्रतिकृया दिनुहोस्