Thursday, June 30

श्रीमनलाई समेत थाहा नहुने महिलाका ७ रहस्य, एकचोटी पढ्ने कि ?

February 23, 2021 1134

अध्ययनअध्ययन अनुसार महि लाहरुले केही कुरा सधै गोप् नै राख्ने गरेको पाइएको छ । ती के के हुन धेरलाइ थाहा हुदैन । गप्य कुराको नजिकका साथी र श्रीम नलाइ समेत थाहा हुदैन । एक महि लाले अर्की महि लाको डाहा गर्दछन् तर पुरुषलाई यो थाहा हुदैनकी एक महि ला ले अर्की महि लालाई मन पराउछन् । उनीहरुले अर्की महिलाको सौन्दर्य स्टाइललाई शरिरको फिगरको पनि डाहा गर्ने अध्यनले देखाएको छ । महिलाहरुले आफनो पुर्व प्रे मीप्रति चासो राख्ने गरेको एक अध्ययनले देखाएको छ ।

महिलाले उनको पहिलो ब्याइफे ण्डसंग कुन के टीसंग अयर चलेको छ । यो केटी आएपछि केटाको जीवनमा के परिवर्तन हुदैछ भने चियो चर्चा गर्छन् । पोर् फिल् प्रति चासो : महिलाहरु पोर् फिल् हेर्न मन पराउने गरेको अध्यनले देखाएको छ । उनीहरुले लुकी लुकी पो-र्फिल्हे र्ने गरेको अध्यनले देखाएको छ ।

आफनो शरिरलाई माया : महिलाहरु आफनो शरिरलाई देखाउन चाहन्छन् ।आफनो शरिरलाई नै मन पराउने गर्दछन् ।उनीहरुले पु रुषहरुलाइ आफनो शरिर देखाएर आ र्कषित गर्छन् । प्राय महिलाहरु एकै हुँदा पनि मस्ती गर्न मन पराउने गर्दछन् । महिलाहरु एक्लै भएको समयमा ऐनाको सामुन्ने नाच्ने , बिभिन्न पोज दिएर सेल्फी फोटो खिच्ने , मेकअफ गरेर मस्ती गर्ने गर्छन।

पुरुषको डाहा : धेरै महिलाले पुरुषप्रति डाहा गर्ने गरेका हुन्छन् किनभने पुरुषहरु महि / नावारी हुदैन , पुरुषलाई नै महिनासम्म बच्च कोमा राख्नु पर्दैन , बच्चा जन्मानु पर्दैन, त्यस बखत हुने पडा खप्नु पर्दैन जस्ता क्रियाकलापकले महिलाहरु पुरुषको डाहा गर्ने गरेको अध्यनले देखाएको छ ।

पुरुष प्रति जासुस: महिलाहरु प्राय आफनो जीवन साथीको हरेक कुरामा जासुस गरिरहेका हुन्छन् । पुरुषको धेरै कुरा थाहा पाउनका लागी गोप्य रुपमा जासुस गरिरहेका हुन्छन् ।

१४ वर्षकी किशोरीलाई च्या’टबा’ट फ’सा’एर यौ ‘न स’म्ब’न्ध राख्ने प्रयास गर्ने एक व्यक्ति जेल पुगेका छन् । अमेरिकाको इ’डाहो राज्यको पो’काटे’लोका ती व्यक्ति यौ’ ‘न स’म्ब’न्ध’का लागि कि’शोरीलाई भेट्न पुगेका थिए तर उनीसँग च्या’ट गर्ने किशोरी नभइ एक व’यस्क पुरुष थिए जसको हातमा क्यामेरा थियो । बाल यौ’ ‘नशोष’ण’वि’रुद्ध काम गर्ने इडा’हो’को एक संस्थाले फेसबुकमा यो भिडियो पोस्ट गरेको छ ।

२६ वर्षका डेस्मण्ड शे बो’र्जुमो’स्कीलाई मंगलबार साँझ पो’काटे’लो पुलिसले पक्राउ गरेको हो । भिडियो रेकर्ड गर्ने व्यक्तिले सुरक्षाको कारण देखाउँदै आफ्नो पहिचान नखुलाइदिन आग्रह गरेका छन् । भिडियो रेकर्ड गर्ने व्यक्तिले इ’स्ट इ’डा’हो न्यूजसँग कुरा गर्दै घटनाबारे बताएका छन् । जो’सेफ (काल्पनिक नाम) ले क्रिस ह्यान्सेनको भिडियोबाट आफूले यतो आइडिया पाएको बताएका छन् । ह्या’न्सेन ए’नबीसी न्यूजका पत्रकार हुन् जसले ‘टु क्या’च अ प्रि’डेटर’ नामको लोकप्रिय कार्यक्रम चलाउँथे जसमा यौ’ ‘न ला’भ लि’नको लागि खोजीमा रहने व्यक्तिहरुलाई क्यामेराको सा’मना गराइन्थ्यो ।

जो’सेफले आ’इडियापाएपछि ह्वि’स्पर डा’उनलोड गरे र १३ देखि १४ वर्ष उमेरकी एक किशोरीको रुपमा पोस्ट गरे । ‘केही मिनेटमै १५ देखि २० जनाले म्यासेज गर्न थाले’ जो’सेफले इ’स्ट इ’डाहो न्यूजसँग भने ‘एक घण्टाभित्रै एक व्यक्तिले भेट्न चाहेको भन्न थाल्यो ।’ भिडियोमा जोसेफले किशोरीको रुपमा कुरा गर्दै गर्दाको च्या’ट पनि सार्वजनिक गरिएको छ जहाँ केही समयमै ब्रो’जिमो’स्कीले ‘रमाइलो गर्ने चाहना छ ?’ भनेर सोधेका छन् ।

ब्रो’जिमो’स्कीले ‘प’ब्लिक फन’ अर्थात कसैले देख्न सक्ने ख’तराका बीच सार्वजनिक ठाउँमा यौ ‘न स’म्ब’न्ध राख्न चाहेको बताएका थिए । पहिले जो’से’फ’को कुनै यो’जना नभए पनि यति भइसकेपछि भने उनले ब्रा’जिमो’स्कीला’ई पो’काटेलोको अपर सिटी क्रिक ट्रेलमा बोलाए । जोसेफ त्यहाँ पुग्दा ब्रो’जि’मो’स्की त्यहाँ बसिरहेका थिए । त्यहाँ ब्रो’जमो’स्की’को भिडियो रेकर्ड गरेपछि जोसेफ प्रमाणसहित पुलिसकहाँ गएका थिए ।

प्रतिकृया दिनुहोस्