Tuesday, August 16

चाहेजति धन कमाउन चाहानुहुन्छ भने अपनाउनुहोस् यी उपाय

March 6, 2021 494

काठमाडौं । आजको विश्वमा सबै धनी हुने सपना देख्छन् । यसका लागि कडा परिश्रम पनि गर्छन । कडा मेहनतले मात्रै हामी पैसा कमाउन सक्दैनौ । यहाँ धर्मशास्त्रले आम्दानी बढाउन केही उपायहरू सुझाएको छ । आज हामी यस विषयमा चर्चा गर्न गइरहेका छौ । आउँनुहोस् जानौं :

तपाईले आफ्नो आय बढाउन मन्त्र जप गर्न सक्नुहुन्छ । नियमित क्रिस्टल मोतीका साथ मन्त्र ‘ओम श्री महालक्ष्मयै नम’ जप गर्नुहोस् । धन वृद्धि गर्न रत्नको माला पनि लगाउन सकिन्छ । यदि तपाईं चाहनुहुन्छ भने, तपाईं यसको लागि माणिक, मोती र कोरल लगाउन सक्नुहुन्छ । रत्न धारण गर्दै, दिमागमा राख्नुहोस् तपाईंको राशि चक्रको साथ कोसँग राम्रो सम्बन्ध छ ।

एक मुखी रुद्राक्ष र एघार मुखी रुद्राक्ष पनि धन बृद्धिमा सहयोगी हुन्छन् । यदि तपाईं चाहनुहुन्छ भने तपाईं यीनीहरूलाई लगाउन सक्नुहुन्छ । तपाईं धन बाधा पार गर्न धान, दूध र चाँदी दान गर्न सक्नुहुन्छ । शुक्रवार, रातो कपडामा कोरिएको नरिवलको प्रवाहितले पैसाको आगमनमा हुने अवरोधलाई हटाउँछ

कनकधारा स्तोत्र र लक्ष्मी स्तोत्र यी दुई भजनहरू धन बृद्धिका लागि धेरै लाभदायक मानिन्छ । यस्लाई नियमित पढ्नु पर्छ। नियमित रूपमा कुबेर र देवी लक्ष्मीको पूजा गर्नुहोस् । आय सँगै यसो गर्नाले बरकत पनि आउँछ । यदि तपाईं बुधवार वा शुक्रवार मा तेस्रो लिंगी कहाँ जानुभयो भने, तिनीहरूलाई दान दिनुहोस् र उनीहरूबाट आर्शिवादको रूपमा एउटा सिक्का माग्नुहोस् र तपाईंको पर्समा जहिले पनि राख्नुहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्