Friday, August 12

यी ४ राशिका मानिससँग हुन्छ निकै अद्भुत शक्ति

March 14, 2021 2851

ज्योतिषीअनुसार, राशि जति पनि छन् तर कुन राशीले कुन ब्यक्तिलाइ फाइदा हुन्छ त? र कुन चिजमा फाइदा हुन्छ त? हाे याे बिषय निकै फरक रहेकाे छ । कुनै न कुनै राशिले कुनै ठाँउमा राम्राे गर्छ भने कुनै ठाँउमा नराम्राे पनि गर्छ ।

यर्थात सबै राशीले सबै गुणमा राम्राे नराम्राे गर्छ भन्ने हुदैन् । सबै उत्तिकै महत्वपूर्ण छन् । तर, त्यसमध्ये पनि ४ वटा राशि यस्ता छन्, जो वास्तवमै धेरै बलिया हुन्छन् । यी राशिहरु यती बलवान हुन्छन् की, त्यहाँ अरुले दबिएर बस्नुपर्ने बाध्यता हुन्छ ।

१. मेष राशि: श्रेणीमा सबैभन्दा पहिलो नम्बरमा र सबै राशिभन्दा उर्जावानमा मेष राशि मानिन्छ । यस राशिका मानिसहरु सधैं सक्रिय रहन्छ, रोक्नु यीनिहरुको स्वभामा हुँदैन् । कसैले यो राशिका मानिसहरुलाई दिक्क बनाउँछ भने उनीहरुले त्यसको वास्ता गर्न छाडिदिन्छन् ।

यस राशिका मानिस कसैमाथि भरोसा गर्दैनन् । कुनै कुरालाई सधैं आफू मातहत राख्न सक्षम हुन्छन् । कुनै पनि कार्यमा आफ्नो निर्णय लागू गर्न चाहान्छन् र धेरैजसो अवस्थामा सफल पनि हुन्छन् । यी कसैसँग प्रभावित भएर आफ्नो जीवनको दिशा बदल्दैनन् ।

२. बृश्चिक राशि: बृश्चिक राशिका मानिसहरु समर्पित र इमान्दार हुन्छन् । साथै यस राशिका व्यक्तिहरुको भित्र विद्रो ही भावना पनि प्रमुखताका साथ हुन्छ ।

जो मानिसहरु योग्य हुन्छन्, उनीहरुसँग यस राशिका व्यक्ति इमान्दारी निभाउँछन । तर, जो व्यक्तिहरु खुद धो केबाज हुन्छन् ती व्यक्तिहरुले भने यस राशिका व्यक्तिबाट सदैव सा वधान रहनु जरुरी हुन्छ ।यो राशिका मानिसहरु धेरै भावु क पनि हुन्छन् । जसकारण कहिलेकाँही यीनिहरुलाई सहन मुस्कि ल पनि हुन्छ । बृश्चिक राशिका मानिसहरुमा भविश्यका सं भावित घट नाबारे थाहा पाउने अ द्भुत क्षमता हुन्छ ।

३. कुम्भ राशि: कुम्भ राशि भएका मानिसहरुको सबैभन्दा ठूलो विशेषता भनेको के हो भने उनी भावनामा बगेर कुनै निर्णय गर्दैनन् । यदी जरुर पर्यो भने यी आफ्नो भावन र समवेदनाहरुको पनि वास्ता नगरी अगाडि बढ्न सक्छन् । कुम्भ राशिका मानिसहरु धेरै रोचक र जिज्ञासु हुन्छन् । यी बुद्धिमान पनि मानिन्छन् । यी जि द्धी स्वभावका हुनुका साथै आत्मविश्वासी पनि हुन्छन् ।

४. मकर राशि: यो राशि सबैभन्दा उत्कृष्ट राशि मानिन्छ, किनभने यो राशिका मानिसहरुमा आत्म नियन्त्रणको भावना धेरै प्रबल हुन्छ । अन्य राशि भएका व्यक्तिको मकर राशिवालाहरुमा उत्कृष्ट तरिकाले सोच्ने र सम्झने क्षमता हुन्छ । यो राशिका मानिसहरु सधैं सक्रिय रहन्छन् । मकर राशिका मानिसहरुमा आत्मविश्वास धेरै नै हुन्छ । जस कारण यो राशिका मानिसहरु धेरै छिटो सफलता हासिल गर्न सक्छन् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्