Saturday, October 23

फेरी बाहिरियो अर्को १ जोडीको रसलिला भिडियो हेरौं कस्तो छ

November 2, 2020 1341

नेपालमा होइन संसारको जुनै पनि ठाउँमा आफ्नो हवाशलाइ समाल्न नसक्धा र आफ्नो जवानीलाइ समाल्न नसक्धा बिविन्ना घटनाक्रम बडेको देखिन्छ।।। श्रीमतिहरु अर्कैको श्रीमानसंग किन नजिक हुन्छन त जब आफ्नो श्रीमान हुँदाहुँदै अरु कै श्रीमान संग सल्किने गरेको पाइन्छ बिसेष गरि पछिल्लो समय श्रीमान हरु विदेशमा भएका श्रीमतिहरु अरु पुरुषहरुसंग सल्किएको देख्न र सुन्न पाइन्छ सबैलाइ त्यसो भन्न मिल्दैन तर खासगरी श्रीमान वि’देश हुने महिला हरु अर्कै पुरुष संग मोज मस्ती गरि श्रीमान ले विदेशमा दु’ख गरि कमाएको सारा सम्पति लिगेर अर्कै पुरुष संग हिडेको हामि देख्न र सुन्न पाउछौ १ श्रीमान नेपाल मै भएको महिलाहरु पनि अर्कै पुरुषहरु संग सल्केको देख्न पाइन्छ बिसेष गरि श्रीमान विदेश मा हुने महिला हरु धेरै देख्न पाइन्छ । *** यो समाचार को पुरा भिडियो हेर्न यहाँ तल क्लिक गर्नुहोला ***

 

प्रतिकृया दिनुहोस्