Wednesday, August 17

हातको छाला नराम्रो भएर देखाउन लाज मान्नुहुन्छ ? उसोभए अपनाउनुहोस् यो घरेलु उपाय

May 13, 2021 1306

काठमाडौँ । मानिसहरु सुन्दर , आर्कषक र चम्किलो छाला बनाउनको लागि धेरै महङ्गा छालालाई सेतो बनाउने क्रिमको प्रयोग गर्ने गर्दछन् । तर यस्ता क्रिमको प्रयोगले हाम्रो छालालाई हानी गर्दछ ।

आज हामी तपाइँलाई छालाको समस्याबाट छुट्कारा पाउने घरेलु उपायको बारेमा जानकारी दिन्छौं । किराना पसलमा पाईने ३ प्रकारको सामाग्रीको प्रयोग गरी मास्कलाई बनाउन सक्नुहुन्छ । यस माक्सको प्रयोग तपाइँले हातखुट्टाको छालाको समस्याको लागि गर्न सक्नुहुन्छ ।

यसको प्रयोग तपाइँले निम्नानुसार गर्न सक्नुहुन्छ :

सामाग्रीहरु :
१. १ चम्चा मह
२. १ चम्चा दहि
३. १ चम्चा कागतीको जुस

बनाउने विधि :
माथिका सबै सामाग्रीहरुलाई राम्ररी मिसाउनुहोस् । त्यसपछि यस मास्कलाई समस्या भएको छालामा लगाउनुहोस् । यसलाई १५ मिनेटसम्म त्यसै छोड्नुहोस् । र सुकिसकेपछि यसलाई र्खुकाउनुहोस् । यसलाई खुर्काउँदा छाला हल्का रातो देखिने हुँदा तपाइँले यसको प्रयोग राति सुत्नुभन्दा अगाडि गर्नु राम्रो हुन्छ । र यस मास्कको प्रयोग हप्तामा २ पटक भन्दा बढि नगर्नुहोस् ।

प्रतिकृया दिनुहोस्