Thursday, May 19

मिस नेपाल श्रींखला खतिवडाको सुन्दर १२ तस्बिरहरु हेर्नुस

November 3, 2020 569

 

         श्रींखला खतिवडाको जन्म November नोभेम्बर १ 1995  मा भएको थियो। उनको जन्मस्थान हेटौंडा हो। उनी राजनैतिक पृष्ठभूमि भएको परिवारबाट आएका हुन्। उनका बुबा नेकपा (एमाले) का नेता हुनुहुन्छ जो हेटौंडा क्षेत्र नं २ बाट केन्द्रीय संसदको सदस्यमा निर्वाचित हुनुहुन्छ, जबकि उनकी आमा मकवानपुर जिल्ला नेकपा (एमाले) का अध्यक्ष हुनुहुन्छ र उनी प्रान्त नं 3 का राज्य संसद सदस्य पनि हुनुहुन्छ। उनी आफ्नो गृहनगर हेटौडामा हुर्किए। उनले हेटौडाको हेटौडा एकेडेमीबाट पढाइ सिध्याई र स्कूल पूरा गरे। उनी विद्यालय तह पूरा गरेपछि नेपालको राजधानी काठमाडौं बसाइन। उनले आफ्नो उच्च विद्यालय काठमाडौंको गोल्डेनगेट अन्तर्राष्ट्रिय कलेजबाट पूरा गरे। त्यसपछि उनले त्रिभुवन विश्वविद्यालय, इन्जिनियरि अफ इन्स्टिच्युट, पुल्चोक क्याम्पस, नेपालको एक प्रतिष्ठित इन्जिनियरि कलेजबाट टॉपरको रूपमा आर्किटेक्चरमा इन्नातक गरेको थियो ।

 

 

उनी मिस नेपालमा ब्यूटी पेजन्टमा भाग लिन चाहन्थिन् जब उनी सानी थिइन उनले युनिभर्सिटीबाट स्नातक गरेपछि मिस्स नेपालमा प्रतिस्पर्धा गर्ने योजना बनाईन र 2018 मिस नेपालमा भाग लिइन् र 2017 मिस नेपालको मिस नेपालकी विजेता निकिता चण्डकले ताज पहनाइन्। उनी यस प्रतियोगितामा मिस बेस्ट कपाल पनि थिइनन। नयाँ मिस नेपालको ताज पाएपछि उनी सामाजिक कार्यमा सक्रिय छिन्। उनी धेरै ठाउँमा यात्रा गरी कोष संकलन र जागरूकता अभियानहरू शुरू गर्छिन्। उनले नेपालमा दीर्घकालीन मानवीय कल्याणकारी कार्यक्रमहरू पनि आरम्भ गरिसकेका छन्। उनी चीनमा मिस वर्ल्डमा भाग लिन पुगिन । मिस वर्ल्ड 2018 को लागी, उनले आफ्नो परिचय भिडियोमा नेपालको 4..380० मिटर उचाईमा रहेको अल्पाइन ताजा पानीको ओलिगोट्रोफिक ताल गोसाईकुंडा प्रस्तुत गरेकी थीन।।
उनको सुन्दर तस्बिरहरु हेर्नुस।।।

 

 

प्रतिकृया दिनुहोस्